שאלות נפוצות

אייסייט מתגאה במתן מטריית שירותים מלאה ללקוחותייה, ע"י שימוש בשתי הפלטפורמות לבניית אתרים המבוקשות ביותר כיום:
בניית אתר בוורדפרס
וורדפרס הינה המערכת השכיחה ביותר לבניית אתרים. למעשה אחד מכל ארבעה אתרים בעולם נבנה בוורדפרס. המערכת עצמה היא מערכת קוד פתוח המאפשרת גמישות מירבית תוך שימוש בתוספים שונים להתאמה אישית של האתר לצרכייך. המערכת מומלצת בעיקר לאתרים בינוניים – גדולים, חנויות אינטרנטיות מרובות מוצרים, או אתרים בעלי דרישות "בתפירה אישית" מצד בעלי האתר.
בניית אתר בוויקס
WIX הינה הפלטפורמה השניה בגודלה בעולם, עם יותר מ-100 מיליון אתרים הבנויים דרכה. זוהי גם המערכת המתפתחת ביותר כיום, המנצלת יכולות ויזואליות מרשימות, טכנולוגיה מתקדמת, רשת שרתים בטכנולוגיית CDN, אתר מותאם למכשירים ניידים, אחסון, גיבוי ואבטחת האתר והכל במערכת פשוטה אחת. WIX הוכיחה את עצמה כיעילה, פשוטה מאד ונוחה במיוחד למגוון אתרים בכל גודל.
וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן ובניית האתרים הפופולרית ביותר כיום. ההערכות מדברות על כ-52% מכלל האתרים בישראל הבנויים במערכת וורדפרס, ועל-כן כבודה במקומה מונח.
יחד עם זאת לא תמיד וורדפרס היא הפתרון המתאים לכולם. חשוב לזכור שוורדפרס עלולה להיתפס כמסורבלת, המחזיקה את לקוחותיה "שבויים" בידי המתכנת רק בכדי להזין טקסט, לשנות תמונה, או אפילו להחליף את שם הדף כי הוא לא מתאים יותר. בנוסף, יש לדאוג לעדכונים היוצאים מעת לעת (ולעיתים פוגעים ברכיבי האתר השונים), לעדכוני אבטחה, ולגיבויים תכופים של האתר, כי מתקפות סייבר הן הכרח המציאות, וכפי שכולנו יודעים – ככל שמערכת שכיחה יותר, כך היא גם מועדת יותר לפורענות.
WIX לעומתה, מבצעת את כל הדברים שציינו באופן אוטומטי, ללא שום צורך במגע – לא של מתכנת, ולא של אף אחד. לשנות בה טקסט או תמונה זה בדיוק כמו לעבוד בוורד, והכל בקלות, במהירות וביעילות.
אנחנו לא מעוניינים שתהיו שבויים שלנו – אנחנו עובדים אך ורק עם לקוחות שרוצים ובוחרים לעבוד איתנו, ומייעצים לכל לקוח איזו מערכת הכי תתאים לצרכי העסק תוך חיסכון כספי משמעותי ולטווח הארוך.
קידום אתרים אורגני
תהליך ארוך טווח, הכולל בתוכו אופטימיזציות שונות לאתר, ומחוצה לו. מאחר וישנם עוד אין-ספור אתרים, גם כאלו המתחרים באתר שלך, אורך הזמן המינימלי להשגת תוצאות עומד על חצי שנה, כשאנו ממליצים על אורך זמן אופטימלי של שנה לכל הפחות.
ייתרונות הקידום האורגני:
  • הגולשים מאמינים יותר בתוצאות חיפוש אורגניות.
  • הקלקה על תוצאת חיפוש אורגנית אינה כרוכה בתשלום.
  • שרידות המיקום האורגני לאורך זמן ממושך.
 
קידום ממומן
קמפיין ממומן בגוגל משמעו כניסה לתחרות במכירה הפומבית של גוגל על מיקום, גבוה ככל האפשר, בדף תוצאות החיפוש. המחיר שנקבע מראש יגבה מחשבונך על בסיס כל גולש שיבצע כל פעולה שהיא אל מול מודעתך (כגון: כניסה לאתר, התקשרות, ניווט לעסק ועוד).
ייתרונות הקידום הממומן בגוגל:
  • הגעה לדף תוצאות החיפוש הראשון באופן מיידי.
  • הצגת מודעה מעל לתוצאות החיפוש האורגניות (משמעותי במיוחד במובייל).
  • תשלום לפי הקלקה – כלומר, לא הקליקו? לא שילמת!
במילה אחת – לא !
בעבר היחסית רחוק, אתרי וויקס התבססו על טכנולוגיית Flash, אשר ידועה כאיטית, לא ידידותית ולכן לא נסרקת ע"י מנועי החיפוש ובראשם גוגל. מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר, וויקס התקדמה משמעותית אל עבר טכנולוגיית HTML5 המומלצת כיום ליצירת ויזואליזציה ותנועה באתר, ואתריה נחשבים קלים וזריזים מאד לסריקת גוגל גם ללא ידע מוקדם בקידום.
חשוב לזכור – קידום אתרים אינו תלוי מערכת לניהול תוכן, אלא באופטימיזציות השונות שיש לבצע באתר ומחוצה לו, לכן תמיד מומלץ להיעזר במומחה לקידום אתרים.