בניית אתרים
בניית אתרים מתקדמים בוורדפרס או בוויקס
שנתחיל ?
קידום אתרים אורגני
קידום אתרים אורגני בגוגל, בשקיפות מלאה, ע"י מקדם אתרים מוסמך
שנתקדם ?
קידום ממומן בגוגל
להופיע גבוה מעל כולם - קידום ממומן בגוגל שמביא תוצאות - ומהר!
שנמריא ?
הקודם
הבא

אודות אייסייט

אנחנו מאמינים בעסק שלך שיכול להצליח בזירה האינטרנטית ולתת פייט ראוי לכל מתחרה בכל גודל.

אנחנו מאמינים במוצר ובשירות שהעסק שלך מספק לקהל היעד שלו, ואנחנו סמוכים ובטוחים שזה בדיוק מה שהוא צריך, ויודעים לשים אותך שם בדיוק כשהוא צריך את זה!

אנחנו מאמינים בקידום אתרים איכותי, אמיתי, שקוף, בלי טריקים ובלי טכניקות פסולות העלולות לפגוע באתר שלך ובשמך הטוב.

בשורה התחתונה, אנחנו מאמינים במתן שירות מקיר לקיר בכל הנוגע לאתר האינטרנט שלך, ומחוצה לו… לכן, יש אתרים, ויש אתרים שרואים!

בנייה וקידום אתרים

בניית אתרים

קידום אתרים אורגני

קידום ממומן בגוגל

רוצים אתר חדש? להתחיל להתקדם? מחיר מיוחד? השאירו פרטים עכשיו:

בואו לראות מה לקוחות מספרים עלינו..

IMAHOT DESIGN
שמי יפעת לוי, אני עצמאית כבר 11 שנה כאן בישראל, מרגע פתיחת העסק פתחתי לי אתר אינטרנט נחשפתי לעולם הפרוץ והבלתי מוכר לי של בניית אתרים, קידום אתרים, מחירי עתק, הבטחות למיקומים וכיוצב', כמיטב ידעתי פניתי לבעלי מקצוע, בכל פעם מלאה באכזבה ומנסה את מזלי וכספי הטוב על "מקצוען" אחר, כך בניתי במהלך השנים האלו כ-3 אתרים עבור העסק שלי, עסק שלא יכול להתקדם ולהתפתח ללא אתר מקצועי וטיפול והשגחה.
הזמן לאתר רביעי, מתקדם, שמביא מכירות באופן משמעותי, קליל לשימוש המשתמשת (95% מלקוחותי נשים), מרשים ותואם את המותג שטיפחתי - הזמן הזה הגיע ולמזלי הטוב הוא הביא איתו את ליאור גפן, או כמו שאני נוהגת לתאר אותו - האיש הדיגטלי שהרים את עסק שלי למקום שאיש בתחום בניית האתרים מעולם לא עשה!
כעצמאית רבוית אכזבות, אני עדיין לא נרגעת לאחר שנה של עשיה דגיטלית משותפת, מהשמחה הפנימית על כך שמצאתי עבור העסק שלי איש מקצועי שכזה. במהלך שנת עשייה, ליאור בנה חנות מקוונת בלתי רגילה, לפי הצרכים של העסק שלי ועם השינויים הדינמיים שתמיד עולים בתוך הדרך הביצועית - עד שהמוצר עמד לשביעות רצוני. האתר מקודם על ידו באופן יזום והכי חשוב באופן אורגני עצמאי! מאז כבר שמתי בידיו לשכפל את האתר לשפה נוספת על מנת להביא גם להצלחות בינלאומיות. בפועל יש לי אתר שהוא חנות פועלת עובדת ומוכרת בכל יום באלפי שקלים! הפנים של העסק שלי מזמינות ומותאמות לצרכים שלו, יש לי בטחון שיש מי שבאמת איכפת לו ופועל להשגת ההתקדמות הדיגטלית העסקית שלי. גם לאחר סיום העבודה על פרויקט האתר, ליאור זמין ומהיר בעשייה, יש לו ניסיון רב והערכה לכל לקוח. אני ממליצה עליו לכל מי שמבקש אתר אינטרנט מעולה ולכל מי שרוצה איש מקצוע אמין, שמקיים ופועל ונותן תמורה מלאה של 200%.
יפעת לוי
08.04.2018
ניע נוח
אחרי תקופה ארוכה של קפאון בעסק שלי ושל פעולות שווקיות יקרות שלא הניבו תוצאות הגעתי לליאור. אתחיל מהשורה התחתונה: תוך חודשיים ההכנסות שלי עלו ב-50% ותוך חצי שנה ב-80% !
לליאור פשוט יש את כל החבילה: האתר שבנה אסטטי מאוד, ידידותי למשתמש ומשדר רצינות ומקצועיות. הוא יודע לכוון את הלקוחות לאתר שיהיה אפקטיבי ביותר עבורם. הבולטות שלי בגוגל השתפרה מאוד (נסו להקליד ערסל לתינוק בגוגל ותראו בעצמכם).

ליאור מעורב מאוד בכל התהליך של התכנון מביא את האינפוט שלו אבל גם יודע להקשיב ולכוון לטעם לקוחותיו. העבודה איתו נעימה וזורמת, התהליך כולו ענייני ומהיר. הכי חשוב, מאז שהאתר של ליאור עלה לאויר עלויות השווק שלי פחתו בהרבה והתמורה לכסף שאני משקיעה בפעולות שווקיות עלתה ללא היכר. אתר טוב זו פשוט התשתית הכי חשובה לכל עסק. ממליצה על ליאור בחם.
תמר
09.04.2018
המרכז לצילום אומנותי
לא פשוט לסכם מקצועיות, אמינות, ליווי עם חיוך לאורך כל הדרך ואת הידע העצום של ליאור בכמה משפטים קצרים. אז נסכם במילה אחת: וואו!
קיבלנו לא רק אתר חדש, אלא את חלון הראווה של בית הספר שלנו בדיוק כמו שרצינו ולא ידענו לבטא במילים. עם סבלנות אינסופית והאהבה של ליאור למקצוע, קיבלנו אוצר וזכינו להכיר ולראות עבודה ברמה מקצועית ולא מתפשרת של ליאור.
תודה על הכל
מיקה
19.05.2017
בר-עם ייעוץ עסקי
ברצוני להודות לך על בניית אתר אינטרנט מקצועי ומרשים תוך דגש על אפיון והתאמה לדרישות ייעודיות.
כלקוח מרוצה בחרתי להמשיך זו השנה השלישית להיעזר בשירותך ואשמח להמליץ בחום על כישוריך כספק מקצועי ואיכותי מהמעלה הראשונה
רן בר-עם
30.10.2016
הורות בתבונה
ליאור היקר, תודה על שאתה לא רגיל. תודה על המקצועיות, על הנכונות, על האדיבות וההתגייסות הממש לא מובנת מאליו.
מאחלת לך שאת הטוב שאתה נותן, העולם יחזיר לך כפליים.
בהמון הוקרה והערכה..
ליאן
16.03.2016